Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 964 hodnocení
5
947x
4
8x
3
4x
2
0x
1
5x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

ZV Avatar autora Zdenka Vankova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.12.2025
Výborný 👍
EB Avatar autora Eva Bedřichová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.12.2025
Spokojenost
Avatar autora Martin Šukovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.12.2025
Naprostá spokojenost
SM Avatar autora Světlana Machová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.12.2025
Spokojenost
ZB Avatar autora Zdeni Burianová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.12.2025
Super
KK Avatar autora Kamila Knechtelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2025
Ano spokojenost .
MR Avatar autora Miroslava Razimová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2025
Ano
Avatar autora Hana Žabková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.12.2025
Spokojenost.
EH Avatar autora Eva Hubinská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.12.2025
Naprostá spokojenost , kamínky krásně voní. Hezký dárek.
ZD Avatar autora Zuzana Duchoňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.12.2025
100%
IV Avatar autora Ivana Volková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.12.2025
spokojenost
Avatar autora Michal Šesták Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.12.2025
.
FA Avatar autora František Ambroz Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.12.2025
Spokojenost
PF Avatar autora Petra Fišerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.12.2025
Hezké, jistě jako dárek potěší.
JP Avatar autora Jiřina Pokorná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2025
Velmi spokojená, kamínky voní úžasně. Přišlo dobře zabalené. Chválím a děkuji
PG Avatar autora Petra Gabková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2025
Velká spokojenost
LK Avatar autora Lenka Košťálová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2025
Naprostá spokojenost.
VV Avatar autora Voborová Voborová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.12.2025
Spokojenost
IB Avatar autora Ivana Bachroňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.12.2025
Velmi
ZB Avatar autora Zuzana Blažková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.12.2025
Velmi

Ovládací prvky výpisu

967 položek celkem