Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Jak používat vonný vosk

Vonné vosky od Janky = světová kvalita od českého výrobce 

Vonný vosk do aromalampy je směs vosku a aromat.

Vosk v tomto případě funguje jako nosič vůně. Vkládá se bez vody do odpařovací misky klasické, nebo elektrické aromalampy. Vosk se na rozdíl od vody neodpařuje, z vosku se postupně uvolňuje vůně. Po vyvonění vosk z misky odstraňte.

Vonné vosky od Janky jsou z 100% sójové, je to přírodní materiál, který má vynikající vlastnosti, co se týče "nesení" vůně. Je zdravotně nezávadný. Aromata původem z USA, která jsou ve vonných voscích od Janky použitá, jsou certifikovaná z hlediska nezávadnosti na zdraví člověka, ale také z hlediska životního prostředí při samotné výrobě aromat. Tato aromata jsou směsí přírodních extraktů a uměle vyrobených vůní. Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit. U vonných vosků nedochází k přímému kontaktu s plamenem, proto nevznikají žádné spaliny.

Jak nejlépe používat vonné vosky od Janky. 

Všechny klasické aromalampy na čajovou svíčku, které mám v nabídce testuji, protože v některých se sojové vosky přepalují, ale na použití pro vonný olej s vodou jsou vhodné. Proto je kategorie Aromalampy rozdělená do dvou podkategorií. Co se týče použití : Do odpařovací misky aromalampy  vložíme 2 - 4 kostičky vonného vosku BEZ VODY, který provoní běžný obývací pokoj minimálně po dobu 1,5 hodiny. Měření působení je do velké míry subjektivní záležitost, od zákazníků víme, že je tato doba i dvojnásobná. Po vyvonění vosk z misky odstraníme, buď po vychladnutí pomocí dřevěné špejle, protože sójový vosk k misce přilne, nebo na vlastní nebezpečí ještě horký vosk odsajeme papírovým kapesníkem. Pak dáme do misky kostičky nové. Nepřidáváme, ale nahrazujeme.

Při použití v elektrické aromalampě, nebo v rozehřívači vosků, dáváme alespoň 10 g = 12 kostiček, vosk nepůsobí tak rychle a intenzivně, ale zato o to déle, takže si můžeme vůni bezstarostně užívat celý den. Po vyvonění opět vosk odstraníme.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.