❣️ 3 způsoby jak si provonět domov ❣️ Poštovné od 50,- Kč ❣️
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
V pracovních dnech od 8:00 do 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Vonné kamínky
Vonné kamínky

Jedinečný, nejjednodušší a nejčistší způsob, jak provonět byt, dům, nebo třeba kancelář. Balení v kompostovatelném sáčku, na kterém je přilepený papírek s popisem pomocí papírového přelepovacího kolečka s ekologickým lepidlem z tohoto produktu dělá dokonalý bezodpadový (zero waste) výrobek, který udělá radost a neuškodí v žádném ohledu. Jediné, co je na tomto produktu neekologické, je inkoust z tiskárny, takže papírek utrhněte a vyhoďte do papíru. Věřím, že časem se mi povede odstranit i tento neduh.

  1. Co jsou vonné kamínky?

Vonné kamínky jsou malé kousky porézní přírodní horniny napuštěné aromaty.

  1. Složení

Kamínky jsou přírodní, zdravotně nezávadný nosič vůně. Nezávadná jsou i použitá aromata původem z USA, která jsou certifikovaná z hlediska nezávadnosti na zdraví člověka, ale také z hlediska životního prostředí při samotné výrobě aromat. Tato aromata jsou směsí přírodních extraktů a uměle vyrobených vůní. Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit. Moje vonné kamínky neobsahují žádné karcinogeny, ftaláty ani jiné nebezpečné chemikálie, které se často ve vůních vyskytují.

  1. Použití

Přibližně lžičku vonných kamínku vložíte do odpařovací misky aromalampy a ohřejete je. Kamínky jsou vhodné do valné většiny aromalamp, jak keramických na čajovou svíčku, tak elektrických. Pouze v malých, nízkých aromalampách se doba působení vůně výrazně zkracuje. Pokud máte aromalampu podobných rozměrů, jaké najdete v mé nabídce, bude vše v pořádku. Do keramických aromalamp doporučuji moje sojové čajové svíčky. Kamínky budou postupně uvolňovat vůni po dobu minimálně 2 hodin. Po vyvonění můžete kamínky bez obav vysypat do přírody. Sáček je kompletně kompostovatelný včetně ZIPového uzávěru a to i v DOMÁCÍM KOMPOSTÉRU. Rozložitelný do 60 dnů.

Výhody vonných kamínků od Janky:

  • zdravotně nezávadné
  • materiály z obnovitelných zdrojů
  • veganské
  • čistá miska aromalampy po použití
  • kompostovatelný obal

 

Kontakty
www.odjanky.cz
Jana Pumprlová
V pracovních dnech od 8:00 do 16:00