❣️ 3 způsoby jak si provonět domov ❣️ Poštovné od 50,- Kč ❣️
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
V pracovních dnech od 8:00 do 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Vonné oleje

Vonné oleje Od Janky – už pár kapek krásně provoní Váš domov

 

  1. Co jsou vonné oleje?

Vonné oleje jsou směsi rostlinného oleje a aromat s rostlinnými extrakty. Mají silný výkon a rychlý účinek, proto už malé množství dokáže do prostoru rychle vnést příjemnou vůni. Jsou vhodné do aromalamp, difuzérů a na potpouri

 

  1. Složení vonných olejů

Moje vonné oleje kombinují kvalitní jednodruhový rostlinný olej pro kosmetické účely a aromata s přírodními extrakty. Používám prémiová aromata původem z USA, které jsou certifikované jak z hlediska bezpečnosti lidského zdraví tak ochrany životního prostředí a zvířat během jejich výroby. Tato aromata jsou směsí přírodních extraktů a uměle vyrobených vůní. Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.

Všechna používaná aromata splňují nejpřísnější světové normy IFRA, dokonce je převyšují.

Vonné oleje Od Janky neobsahují žádné karcinogény, ftaláty ani jiné potenciálně nebezpečné chemikálie, které se často ve vůních vyskytují.

 

  1. Použití

Do odpařovací misky aromalampy nalijte vodu a nakapejte pár kapek vonného oleje, zapalte čajovou svíčku a po ohřátí vody se tato začne odpařovat a s ní i aroma z vonného oleje.

Vonné oleje jsou vhodné i do ultrasonických difuzérů, kam také do vody nakapejte pár kapek oleje.

Další využití je na ovonění potpoury.

Kontakty
www.odjanky.cz
Jana Pumprlová
V pracovních dnech od 8:00 do 16:00